Využití pohlavní síly ke službě a ke vzestupu…..(psáno v napojení)

27. 3. 2024

Co ty vlastně o pohlavní síle jenom víš? To, co nyní víš, není ani zrnko v písku toho, co vědět máš. Nejen ty, nýbrž každý lidský tvor má znáti sílu svoji pohlavní ať jeho to pak dolů nehltí. To je, co tobě se stává. Že síla tvá je tobě zcela neznámá. A pohlcenou se pak stáváš. Poznati toho, co pohlavní síla vskutku skrývá je síla vůle, kterou lidský tvor pramálo mívá. Ukojiti svoje nejnižší pudy, zapomněl pro všechno, odkud on, jeho duch se vskutku rodí. Nemaje býti zvířetem, maje býti tvořitelem ve Stvoření, jež jeho vlastní pohlavní to síla do světelných výšin jej pozvedá. Však tomu takto se neděje. Je žel pramálo jedinců, jež mohou tvrditi, že nižšími pudy zlákat oni se nedají a do vzestupu díky své síle oni stoupají.

Ty polcenou ty se stáváš. Ve chvílích počátku jemného těla tvého chtění mysleti máš na sílu svého tvoření. Síla tvého chtění počínaje pomalým nástupem. Ty ji nadále rozdmícháváš až do neuvěřitelných otáček, jež pak zastaviti je zhola nemožné. Jakmile proudí tvým tělem kvadratická rychlost oné síly, jen stěží to nemá destruktivní šrámy na tvých myšlenkách, o vzestupu nemluvě. Ty potřeba se naučiti zachytit již jemné chvění. To v poklidu ty poznáš, když do oleje vodu nadále nebudeš přimíchávat. Ta síla jde z tebe, jde prvotně zdola. A stoupati má dále a nejen ukotvit se v solární to čakře. Ona tam pak paseku jen tropí, sic je ji velmi moc, a tělu to pak jen škodí. Zhluboka máš dýchati a tu jemnou sílu sebou nechat od kořene po Nebesa nechat prouditi. To povznese tě výš. Chce to trénink, chce to čas a budeš umět alespoň jen malinkou část. Díky tréninku se posunovati můžeš a pak mnoho a mnoho záležitostí ty zmůžeš.

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing