Pravda? – 21. 12. 2023

27. 3. 2024

Pochopení, že cesty jiné není, je někdy pro mě mnohdy těžké. Než uvědomím si, že takto plán je dán a není s ním potřeba mávat kolem sebe a zvedat prach z cest, kam není pak viděti. To pak popudí mě ještě víc, než dojdu opět k tomu, že sednu si ke kulatému stolu a do sebe se zahledím a ty chyby, co dělala jsem, opět uvidím. A tak zasměji se tomu, jak bláhová jsem byla. A mysleti, že Stvořitele jsem chtěla obejít, klamala jsem jediného, duše svého dítěte nevinného. A tak ptám se do neznáma, kde je ta Pravda? A ta Pravda, občas pro mě lehko je viděti. Však ještě je těch dní dost, kdy vidím ji těžce a to je pak i pro mě těžší bytí na Zemi. Kde má jedinec na Zemi státi, když neví ani sám, kde Pravda ukrývá se jemu. A jen Světla v sobě alespoň malinko uvidí a s ním vidí před sebou jasně Pravdu stát. Ač mnohdy ve dnech nesvětlých se před ním Pravda klene, nevidoucí je. Vidoucím se stává, když Světla pravého, jasného a čistého před ním a v jeho srdci se jasní. To pak Pravdu vidí jasně před sebou stát a nemaje pochyby. To pak jasně za světlem jde. To pak sám Světlem je možné se stát. Lásku sám sobě si dát.

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing