+420 733 585 090 jina-dimenze@email.cz

kraniosakrální terapie

V čem spočívá síla kranosakrální terapie?

Tak jako naší esencí života je dech, který potřebujeme k životu, esencí našeho mozku a míchy je mozkomíšní mok, jež pulzuje v páteřním kanálu. Páteřní kanál propojuje kost křížovou a lebku. Volné proudění této tekutiny v páteřním kanále zajišťuje mozku řádnou výživu,  chrání mozek a celý nervový systém. Tomu, kdo zažívá stresy nebo je v neustálém napjetí nemůže tato tekutina volně proudit a vznikají blokády na nejrůznějších úrovních. Tyto bloky je možné cítit na fyzickém i duševním těle.

Kraniosakrální terapie bere v úvahu člověka jako CELEK. A jako takovému, celistvému jedinci, je schopna dopřát maximální pozornost s maximálním účinkem na ta místa, jež je potřeba na těle a na duši uzdravit.

Přes velmi jemné doteky, kterých karniosakrální terapie využívá, aktivuje samoléčebné procesy v jedinci a přispívá nenápadně a přece velmi účinně ke zlepšení celkového tělesného a duševního zdraví. Terapie je vhodná pro všechny ty, kteří mají zájem řešit problémy zasunuté v „šuplících“ a chtějí se někam posunout. Kraniosakrální terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Propojení mysli
a fyzického těla

Jak si  představit průběh kraniosakrální terapie

Během terapie leží klient v pohodlném volném oblečení na lehátku (na zádech). Terapeut přikládá ruce na konkrétní místa na těle a střídáním velmi jemného tlaku a tahu upravuje kraniosakrální rytmus a uvolňuje křeče, sevření a napjetí v jednotlivých částech těla. Klient se pozvolna začíná uvolňovat a tím tělo může začít zpracovávat aktuální témata, která „si samo určí“. Klient se během ošetření dostává do stavu hluboké relaxace a tělo tak regeneruje své energetické zdroje. Během terapie lze vnímat pocity chladu, tepla, brnění, tlaku, houpání, rozšiřování do prostoru či jako nejrůznější emoce. Mohou se dostavit i velmi příjemné pocity vlastní neohraničenosti a spojení s jednotou.

V čem může kraniosakrální terapie pomoci:

 

  • při bolesti hlavy, migrény, závratích
  • při bolesti v krční páteři, v zádech
  • u poruch centrálního nervového systému
  • u blokací v těle či na duši pod vlivem stresu
  • ve smutku, citové podvýživě, depresi, úzkostných stavech
  • u stavů chronické únavy a vyčerpanosti
  • u častých změn nálad
  • s problémy se soustředěním, učením, či mluvením
  • u bolestí a bloků vzniklých pod vlivem stresu
  • při sjednocení těla, mysli a duše

 Jak terapie probíhá?

Zcela první setkání zabere 120 minut, během kterého projdeme terapií, která kromě řešení některých fyzických neduhů,  otevírá také dveře pro:

– pochopení některých životních situací
– nalezení správné cesty k „rozuzlování“ složité životní situace
– nalezení sebe sama
– nalezení vnitřního klidu a míru
… a mnoho dalších životních situací, kterými si procházíme.

Během prvních (přibližně) 50 minut se vzájemně seznámíme a společně zjistíme téma, které ve vás nejvíce resonuje a které vaši duši a mysl nejvíce tíží.

Následně se věnujeme kraniosakrální terapii, která zpravidla trvá cca 60 minut. Ta probíhá v leže  (nejde o žádnou masáž – klient zůstává v pohodlném oblečení) a ve stavu uvolnění.

Poslední část je věnována závěrečné relaxaci (cca 10 minut)

Cena první terapie: 2400,- (120 minut)

 

Každá další setkání trvají 90 minut, během nichž:

– si na úvod řekneme možné posuny, změny,… (cca 20 minut)

-následuje samotná terapie (cca 60 minut)

– závěrečná relaxace (cca 10 minut)

Cena každé následující terapie: 2000,- (90 minut)

 

REFERENCE

(s ohledem na přání klienta není jméno zveřejněno)

Už dlouho něco hledám, pátrám, zjišťuji kdo jsem, odkud jsem přišel a kam směřuji. Zkoušel jsem astrologii, karty, genové klíče, léčitelství, Reiki. Chvíli to pomohlo, něco mi to dalo, ale furt tam něco chybělo. A pak najednou, po mnoha letech hledání, toužení, a prošení, se ke mně dostal odkaz na stránky www.jinadimenze.cz. Heslo Akáša.
Jako už celkem znalý toho, jak funguje Stvoření, jsem si myslel, že to je nějaký další marketingový tah nebo způsob, jak nalákat klienty.
Ale už po prvním telefonátu mně znalosti té paní Lucie celkem zasáhli, tak jsem se objednal na sezení, dal dohromady s ní otázku a když jsem pak slyšel tu odpověď, tak mi „spadla čelist“. Zásah do černého, přesně to, co jsem hledal, a přes mladý věk paní Lucie musím říct: klobouk dolů před ní a jejími schopnostmi „číst v člověku“ a vnímat vibrace a vyzařování.

Kdo to myslí se sebou vážně, chce změnit, vyléčit „duši“, silně doporučuji.

Ten, co už našel…

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.