+420 733 585 090 jina-dimenze@email.cz

konzultace nebo jen "vrba"?

Tak jako vrba stojí nedaleko rybníka a klaní se svojí korunou na všechny světové strany, aby naslouchala a vyslechla všechny živé tvory, jež se v rybníce i na souši vyskytují, tak i já pocitově cítím se vrbou pro nesčetné množství lidských bytostí.

Naslouchání, sdílení, slovní pohlazení, slovní „pošťouchnutí“a současně podání zpětné vazby může být pro mnohé velkou pomocí.

NASLOUCHÁM…. Protože každý máme potřeby a přání, které chceme sdílet s ostatními. Ale co když to nelze sdílet s těmi nejbližšími? Kam se obrátit? Kde hledat svoji vrbu? Vrbu, která unese i to nejniternější tajemství? Vrbu, která zašeptá otázku, která dokáže podnítit hledání jiné cesty…?

Shodou okolností jsem se svým stálým klientům stále častěji stávala i jejich vrbou. A tak mě vyslyšení těchto potřeb přivedlo k pochopení, co nám občas může scházet. … především BÝT VYSLYŠEN a pochopen.

 

Osobní konzultace – 60 minut – 1000,-

Konzultace na dálku (telefon, whats Up, mail) – 10 minut – 150,-

 

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.