Jaký je vzkaz pro lidstvo na rok 2024?

1. 1. 2024

Před samotným záznamem vidím:

Vidím vykácený les – je zcela holý. Tu v dáli zahlédnu malé světýlko. Jdu k němu. Je to sklíčko, na jehož povrchu ulpívá svit slunečních paprsků. Sklíčko leží vedle maličkého stromečku. Je mladý a má sílu růst. Jen potřebuje trochu pomoci. Stromek zaliju, zasvitne na něj Slunce. Chodím o něj pečovat. Po čase vidím další stromky vyrůstat zpod půdy, jež na první pohled nepůsobí výživně. A tak se starám i o ně. Je jich časem víc a víc. A pak, ve chvíli znavení a únavy přichází pomoc. Další zářící bytosti, jež chtějí se starati a pečovati i za cenu vlastního nepohodlí.

Samotná zápis:

Vy mnozí z vás unaveni již jste z toho všeho, co kolem vás se děje. A není divu. Mnohdy zdá se, že na lepší časy se neblýská a to se vám potom stýská po světlých dních a srdcí radostných. Vy všichni, co o Světlo šířit vy se snažíte, Pravdou vy mluvíte a lásku rozdáváte – zkrátka vy všichni, jež temnu odoláváte, VĚŘTE DÁL. Tenhle ten rok je a může být pro mnohé z vás tragicky vysilující a světlo z vás zhasínající. Vy však nedejte se a ze všech sil svou sílu v sobě posbírejte a temnu odolejte. Mnohé se zhroutilo a další se již boří v samotných nečistých základech. Však tyto nečisté základy s sebou mají a také chtějí co nejvíc čistého a pravdivého strhnouti. A proto to vaše vysílení a mnohdy i myšlenek, že lépe není. Je a bude dobře zas. Jde jen o vyčištění plev od zrna a to děje se velmi zostra. Aby po kose již tráva znovu nerostla, to úkol je temnosti. Vy všichni, kdož špetku naděje a víry v sobě chováte, vy nedávejte se. Ni bojovati vy nemáte. Vy v největší tichosti se sebou stůjte, laskaví navzájem jeden druhému buďte. Však ani dusit vy se nedejte a své ne klidně nahlas řekněte a za svou srdce pravdou vy si stůjte. To pomůže vám mnohým od sebe plíživé zlo odehnat a plevy od zrna také přebrat. Není to rok jako z pohádky. Však nutné nejsou ani hádky. Vy do sebe, jeden po druhém máte si sami sáhnout vyživit to světlo, jež ve vás koluje a čisté základy má. To rada je má. A kdo pravdě pokorně naslouchá, šťastný život on také má.

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing