DOTEK LÉČÍ

Tato sekce je zaměřena na naše nejmladší členy rodiny, a sice na naše děti. Děti jsou naší budoucností, naší nadějí na všech úrovních hmotného i nehmotného bytí.

Dnešní děti jsou jiné než děti našich prababiček a babiček. Jsou sice mnohem více vnímavé, ale také je na ně kladen daleko větší nátlak. Tento nátlak přichází ze všech stran. Může se jednat o velké množství denních úkolů,nátlak reklam, školní stres, jednostranný sport, rodinné klima nebo v neposlední řadě vnitřní psychické pochody, které nemusí chtít sdílet.

Jako rodiče chceme dát dětem to nejlepší a také v tomto duchu jednáme. Každý tak činí dle svým možností, svého přesvědčení, toho, co je mu blízké a co zná. Po našich dětech chceme mnohdy to, co chtěli naši rodiče po nás – aktivitu, řád, žádné fňukání, zdolávání překážek a mnoho jiného v domnění, že to je nejlepší průprava pro další život. To, co jako rodiče dáváme, se u našich dětí mnohdy nesetká s kladnou odezvou. A my jsme z toho smutní.

Je dobré se na různé věci dívat i trochu jinýma očima. Asi tak jako v povídce o zvířátcích, kdy lev svolal všechna zvířátka co na světě existují k jednomu obrovskému stromu a řekl jim: “Kdo z vás bude na koruně stromu nejdřív, vyhrál! ” Cítíte tu nevyváženost, tu nerovnoměrnost? A tak je to i vživotě? Každý je jiný, jedinečný. Co zvládne jeden, nemusí zvládnout druhý, jelikož k tomu není předurčený.

Někdy zcela postačí jen letmý, vřelý DOTEK.

Děti jsou na doteky velice vnímavé. Doteky jim mohou uvolnit nahromaděné napjetí, stres, bolest, únavu a celkově dopomoci k hlubokému nadechnutí se do života.

Mohu nabídnou 2 varianty dotekové terapie:

Fyzická pohoda s uvolňovacími prvky pro svaly, hlavu a celkově pro tělo o délce 30 minut, kdy cca 20 minut aktivně pracuji s tělem a posledních pár minut je věnováno relaxaci.

Cena: 500,- (30 minut)

Duchovní pohoda s prvky kraniosakrální terapie přispívají  nenápadně a přece velmi účinně ke zlepšení celkového tělesného a duševního zdraví.  Terapie trvá 30 minut, kdy dítě leží oblečené na lehátku v pohodlném oblečení a během této doby se dostává do relaxace a tělo tak může regenerovat své energetické zdroje.

 

Cena: 600,- (30 minut)