+420 733 585 090 jina-dimenze@email.cz

DOTEK LÉČÍ

Tato sekce je zaměřena na naše nejmladší členy rodiny, a sice na naše děti. Děti jsou naší budoucností, naší nadějí na všech úrovních hmotného i nehmotného bytí.

Dnešní děti jsou jiné než děti našich prababiček a babiček. Jsou sice mnohem více vnímavé, ale také je na ně kladen daleko větší nátlak. Tento nátlak přichází ze všech stran. Může se jednat o velké množství denních úkolů,nátlak reklam, školní stres, jednostranný sport, rodinné klima nebo v neposlední řadě vnitřní psychické pochody, které nemusí chtít sdílet.

Jako rodiče chceme dát dětem to nejlepší a také v tomto duchu jednáme. Každý tak činí dle svým možností, svého přesvědčení, toho, co je mu blízké a co zná. Po našich dětech chceme mnohdy to, co chtěli naši rodiče po nás – aktivitu, řád, žádné fňukání, zdolávání překážek a mnoho jiného v domnění, že to je nejlepší průprava pro další život. To, co jako rodiče dáváme, se u našich dětí mnohdy nesetká s kladnou odezvou. A my jsme z toho smutní.

Je dobré se na různé věci dívat i trochu jinýma očima. Asi tak jako v povídce o zvířátcích, kdy lev svolal všechna zvířátka co na světě existují k jednomu obrovskému stromu a řekl jim: “Kdo z vás bude na koruně stromu nejdřív, vyhrál! ” Cítíte tu nevyváženost, tu nerovnoměrnost? A tak je to i vživotě? Každý je jiný, jedinečný. Co zvládne jeden, nemusí zvládnout druhý, jelikož k tomu není předurčený.

Někdy zcela postačí jen letmý, vřelý DOTEK.

Děti jsou na doteky velice vnímavé. Doteky jim mohou uvolnit nahromaděné napjetí, stres, bolest, únavu a celkově dopomoci k hlubokému nadechnutí se do života.

Mohu nabídnou 2 varianty dotekové terapie:

Fyzická pohoda s uvolňovacími prvky pro svaly, hlavu a celkově pro tělo o délce 30 minut, kdy cca 20 minut aktivně pracuji s tělem a posledních pár minut je věnováno relaxaci.

Cena: 300,- (30 minut)

Duchovní pohoda s prvky kraniosakrální terapie přispívají  nenápadně a přece velmi účinně ke zlepšení celkového tělesného a duševního zdraví.  Terapie trvá 30 minut, kdy dítě leží oblečené na lehátku v pohodlném oblečení a během této doby se dostává do relaxace a tělo tak může regenerovat své energetické zdroje.

 

Cena: 400,- (30 minut)

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.