+420 733 585 090 jina-dimenze@email.cz

DOTEK LÉČÍ

Tato sekce je zaměřena na naše nejmladší členy rodiny, a sice na naše děti. Děti jsou naší budoucností, naší nadějí na všech úrovních hmotného i nehmotného bytí.

Dnešní děti jsou jiné než děti našich prababiček a babiček. Jsou sice mnohem více vnímavé, ale také je na ně kladen daleko větší nátlak. Tento nátlak přichází ze všech stran. Může se jednat o velké množství denních úkolů,nátlak reklam, školní stres, jednostranný sport, rodinné klima nebo v neposlední řadě vnitřní psychické pochody, které nemusí chtít sdílet.

Jako rodiče chceme dát dětem to nejlepší a také v tomto duchu jednáme. Každý tak činí dle svým možností, svého přesvědčení, toho, co je mu blízké a co zná. Po našich dětech chceme mnohdy to, co chtěli naši rodiče po nás – aktivitu, řád, žádné fňukání, zdolávání překážek a mnoho jiného v domnění, že to je nejlepší průprava pro další život. To, co jako rodiče dáváme, se u našich dětí mnohdy nesetká s kladnou odezvou. A my jsme z toho smutní.

Je dobré se na různé věci dívat i trochu jinýma očima. Asi tak jako v povídce o zvířátcích, kdy lev svolal všechna zvířátka co na světě existují k jednomu obrovskému stromu a řekl jim: “Kdo z vás bude na koruně stromu nejdřív, vyhrál! ” Cítíte tu nevyváženost, tu nerovnoměrnost? A tak je to i vživotě? Každý je jiný, jedinečný. Co zvládne jeden, nemusí zvládnout druhý, jelikož k tomu není předurčený.

Někdy zcela postačí jen letmý, vřelý DOTEK.

Děti jsou na doteky velice vnímavé. Doteky jim mohou uvolnit nahromaděné napjetí, stres, bolest, únavu a celkově dopomoci k hlubokému nadechnutí se do života.

Mohu nabídnou 2 varianty dotekové terapie:

Fyzická pohoda s uvolňovacími prvky pro svaly, hlavu a celkově pro tělo o délce 30 minut, kdy cca 20 minut aktivně pracuji s tělem a posledních pár minut je věnováno relaxaci.

Cena: 500,- (30 minut)

Duchovní pohoda s prvky kraniosakrální terapie přispívají  nenápadně a přece velmi účinně ke zlepšení celkového tělesného a duševního zdraví.  Terapie trvá 30 minut, kdy dítě leží oblečené na lehátku v pohodlném oblečení a během této doby se dostává do relaxace a tělo tak může regenerovat své energetické zdroje.

 

Cena: 600,- (30 minut)

REFERENCE

(s ohledem na přání klienta není jméno zveřejněno)

Už dlouho něco hledám, pátrám, zjišťuji kdo jsem, odkud jsem přišel a kam směřuji. Zkoušel jsem astrologii, karty, genové klíče, léčitelství, Reiki. Chvíli to pomohlo, něco mi to dalo, ale furt tam něco chybělo. A pak najednou, po mnoha letech hledání, toužení, a prošení, se ke mně dostal odkaz na stránky www.jinadimenze.cz. Heslo Akáša.
Jako už celkem znalý toho, jak funguje Stvoření, jsem si myslel, že to je nějaký další marketingový tah nebo způsob, jak nalákat klienty.
Ale už po prvním telefonátu mně znalosti té paní Lucie celkem zasáhli, tak jsem se objednal na sezení, dal dohromady s ní otázku a když jsem pak slyšel tu odpověď, tak mi „spadla čelist“. Zásah do černého, přesně to, co jsem hledal, a přes mladý věk paní Lucie musím říct: klobouk dolů před ní a jejími schopnostmi „číst v člověku“ a vnímat vibrace a vyzařování.

Kdo to myslí se sebou vážně, chce změnit, vyléčit „duši“, silně doporučuji.

Ten, co už našel…

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.