Co potřebují vědět lidé o současné finanční hojnosti a jejím nastavením?

9. 10. 2023

Vy dosti papírků a penízků v soukolí života máte a máte pocity, že nerovnoměrně my jen je rozdáváme. To není na nás, kolik kdo z vás bude mít. Jen stačí stále zachovat ten boží v sobě klid, pevně v sebe uvěřit a sám sebe do nejmenších detailů ocenit. Tam zádrhel je váš. Kdo váhá při svém poslání, pak k finanční až tísni ono ho to dohání. A to není o tom, že to či ono řemeslo není vašim posláním. To už poznati umíte, že to, co děláte, vás rozzáří a druhé světlem prozáří. To jasný je ukazatel, že toť úkol životní váš. Jen sám sebe, toho ty si važ a na poslední kolej ty se nestav. Kdo takto činí, to že dělá poslání své, mu mnohdy k ničemu pak není a dary své těmi jen plýtvá. Mnohdy brzdami vašimi jste nejen vy sami, nýbrž i vaše vlastní to rodiny. Ony pod záminkou dobrého s vámi – hážou vás se všemi do hluboké temné jámy, ze které těžko vám je dostati se ven. A tak v pasti jste hned – ber co ber. Vy všichni hojnosti a peněž máte dosti, jen nechovat v sobě a kolem sebe ty šílené křičící brzdy. Až vy je promažete a pak s koly s důvěrou vyjedete, divit vy se budete, proč do teď trápili jste se finančně na světě.

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing