Co máme jako lidstvo vědět o dni BÍLÉ HOLUBICE?

29. 5. 2023

Vidím lidé stojící u velké fatry hořící. Ten plamen sálá tak, že mnoho lidských bytostí zasáhne to pak. Až oni zasaženi budou, bude teprv život jejich tou velkou vzpruhou. Ne každý dovolí si býti zasažen. Kdo zasažen nebude, nebude tmě, bolesti a utrpení podroben. Avšak také jak mocný Fénix pták z popela nevstane a jen svůj lidský život zde přežije. Kdo nechá se zlákat silou plamene, bude zpočátku trpět – ne, že ne. Přes bolesti a strasti najde ten, kdo chce, cestu do své vlasti. Je to vlast duchem vyzrálá a najde ten, kdo rád hledá a rád poznává. Pasti, strasti a možná i léčky budou nastraženy na tyto lidské duše. To jen jest zkouška pro ně, jak věrni oni sobě a Světlu jsou a co vše ve své víře oni dovedou. Až tyto denno denní zkoušky ty lidské duše zvládnou, pak odměněni budou. Za svou oddanost, víru a nápomocnost mohou oni pít z kalichu věčného štěstí jež bílá holubice láskou svou ona střeží. Všichni jsou již vyzváni – kdo z vás do plamenů půjde a kdo od nich se ze strachem odvrátí?

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing