Co mám předat dál?

17. 4. 2024

Že není čeho se bát. Že cesty těžké jsou tyt tam, jen chobotnice chapadly se ještě brání víc, i když ví, že už ani těmi chapadly nezmůže nic. Tak aspoň snaží se ještě co nejvíc uškodit tomu, kdo jest ublížení a utrpení otevřen. Však vy, světelné bytosti, ji víc nebojte se nic a světlem svým rozzářete druhým líc. Slovem laskavým zmůžete mnohem víc, než vzduchu vejde se Vám do vašich plic. A to je dobře. Laskavost je krásná vlastnost vás všech, i když nemusíte ji vždy v sobě vidět. Buďte laskaví k sobě samým i svým bližním a ucítíte letní vánek jižní, jež hladí vás na duši. A to vám mnohdy postačí překonat tyto ještě nadcházející těžké dny, kdy temnosti zkouší to na vás přes drahoty všeho druhu. Avšak je to jen pohled a mnohdy nevšímaje si křivd, co oni činí na mnohých z vás je lék, jak dostat se z těchto křivd ven. Otěže již nejsou tak pevné a SVOBODA lidských těl a duší temnotou sekne. Buďte v poklidu, v tichosti a skromnosti žijte, těžkosti nyní přežijte, jasně a čistě myslete a laskavě konejte. To nyní lék je vás vš

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing