Co by lidstvo mělo změnit či pochopit ve svém vnímání v roce 2023?

25. 1. 2023

Před samotným zápisem:
Vidím listování velkou knihou, listy běží pomalu. Vidím rok 523 př.n.l., rok 0, 1312, 1923, 2023 – list se zastaví. Cítím chvění, kmitání svého těla z leva doprava a naopak – velmi rychle. Vidím půdu rozdělenou propastí. Na jedné straně půdy je klid, mír, láska. Na druhé straně cepy, křik, pláč – pád do propasti. Kdo chce, může vidět dosud neviditelný most spojující obě půdy. Neuvidí ho ale každý.

Samotný zápis:
Vy lidé, toužebně tak moci chtivé – bláhoví a někdy až hloupí jste. Na vás byl mnohá léta konkurz dělán a mnozí z vás jak loutky jste stále s honbou za chtíčem za kulaté platící to míče. Však současná doba již jiná je a na kulaté míče se již do branek nehraje. Státi pevně na nohou, v srdci klid a mír mít sám se sebou, v radosti a věrnosti sám před sebou ustát fyzický a duševní tlak – to mnoho z vás může tu zdraví zanechat. Však mnoho již na dobré cestě je a s těmi se váš svět tak velice nezachvěje. Chvění až pomyslné ZE –MĚ – STŘES – SENÍ může u některých propukat. Vy však v dobro konejte a dobro v sobě chovejte. Pokora, dobro, láska a k tomu víra v sebe, svého ducha a ducha ZE -MĚ – to je dobrá do loterie fyzického těla pro vás sázka.

25.01.2023

REFERENCE

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.

SPOLUPRÁCE

Ilona Šplíchalová

spisovatelka
a fotografka

Alice Hamerníková

andělování,
vzhůru životem

Josef Šplíchal

koordinátor BOZP
na staveništi

Miloslav Hemala

odborné poradenství
v oboru podlahář

ImageStory

web | design
marketing