+420 733 585 090 jina-dimenze@email.cz

Akášické záznamy

Říše neviditelného světa a obsahuje vibrační záznam každé duše a její pouti.

Jak si představit AKÁŠICKÝ ZÁZNAM?

Akášické záznamy, resp. Kronika Akáša je říší neviditelného světa a obsahuje vibrační záznam každé duše a její pouti.

Obsahuje vše, co si kdy duše v průběhu své existence myslela, co kdy řekla nebo udělala, a zároveň zahrnuje i všechny její budoucí možnosti.

 

Z pohledu Kroniky Akáša jsou všechny duše věčné. V tomto smyslu pak uchovává jakýsi „archiv“ každé duše – průběh její existence ve všech životech, kdy existovala v podobách různých lidských bytostí na Zemi a vyvíjela se v čase a prostoru. V záznamech je možné vidět naše různé inkarnace. To proto, že uvědomění si vlastní duchovní podstaty společně s jejím ukotvením ve hmotě může trvat dlouho,  ve skutečnosti mnoho životů. 

 

Kronika Akáša je jak znázorněním dokonalé podstaty v rovině duše, tak přehledem zkušeností jednotlivé duše, která si prochází procesem postupného uvědomování si sama sebe jako duchovní bytosti v hmotném světě

Proč se jí říká kronika či záznamy?

Akáša je organizována způsobem, jež nám lidem umožňuje s tímto duchovním zdrojem komunikovat a získat z něj hluboký vhled, vedení a porozumění v rámci pozemského času a prostoru. Aby nám byly záznamy přístupné, jsou utříděny podle našich oficiálních jmen. Tak se k nim bez ohledu na život, ve kterém právě jsme, můžeme dostat, najít si plán čili „záznam“ své konkrétní duše a prozkoumat cestu k jeho realizaci.

Každé jméno má příznačnou vibrační kvalitu, takže k otevření využíváme jméno, jež duše používá v aktuálním životě. Vibrace tohoto jména nám pak zpřístupní „soubor záznamů“, který obsahuje informace, jež budou dostupné pro konkrétní čtení.

Akášické záznamy se neustále mění a rozšiřují. Jak se naše duše v průběhu času vyvíjejí, záznamy se upravují, aby odrážely náš růst, a nepřetržitě se upřesňují v souladu s tím, jak se ztotožňujeme se svou dokonalostí a projevujeme ji ve svém pozemském světě. Na záznamy lze tedy pohlížet jako na spojovací článek všech minulých, přítomných a budoucích možností, pravděpodobných vyhlídek a možností. Jejich prostřednictvím můžeme získat pochopení a směr, které nám budou užitečné během procesu, kdy otvíráme své nitro na cestě za ideálním JÁ ve hmotném světě.

Akášická energie, která se projevuje je obecně chápána jako láska, světlo, mír, moc, krása, harmonie, radost, síla, řád a rovnováha.

 

CO JE POTŘEBA ZNÁT PRO ČTENÍ V ZÁZNAMECH?

  • Oficiální jméno člověka
  • Mít souhlas osoby, pro níž je záznam určen
  • Dobře položenou otázku – ideálně začínající slovy CO, PROČ nebo JAK

Např. Proč jsme já a můj partner spolu? Co se máme naučit? Co nechápu a proč to nechápu?

 

Jaké otázky nepokládat:

  • Kdy (čas v záznamech nehraje žádnou roli)
  • Zjišťovací otázky ani otázky, jež vyžadují odpověď ano/ne

JAK VYPADÁ MÉ ZPRACOVÁNÍ ZÁZNAMU Z KRONIKY AKÁŠA?

Záznamy zpracovávám tak, aby co nejlépe vystihovaly to, co potřebujete v danou chvíli vědět. Jedná se o proces, který nelze nijak uspěchat – má své správné načasování. Proto i samotný záznam nelze mnohdy zpracovat dřív, než dospěje ten správný čas. Někdy je to pár hodin a někdy chce být záznam vyjeven až za několik dní. Jde o proces, kterému je třeba dát prostor. Zde je na místě trpělivě vyčkávat.

Při žádosti o záznam se nalazuji na jedince, kdy mohu (ale není to pravidlem) vidět určité obrazce, události, cítit vjemy, vůně apod. – zkrátka to, co potřeba být viděno/věděno.

Způsob a průběh zpracování vašeho záznamu:

1) Společně zjistíme (případně usměrníme) nejvhodnější otázku – nejlépe telefonicky, přes WhatsApp nebo mailem – cca 20 minut

2) Zobrazení samotného záznamu, který Vám zpracuji v poklidu předem – cca 60 minut

3) Samotný přepis – 2 možnosti:

Záznam (i doprovodné komentáře) si můžete sami zapsat, což pro Vás bude mít větší energetický přínos.  Součástí sezení/hovoru je i konzultace na dané téma       (osobní výklad s možností dovysvětlení nejasností), cca 90 minut.

  • cena: 2300,-

Záznam Vám přepíšu sama a pošlu Vám jej např. na e-mail. Pokud si budete přát
se mnou cokoliv ze záznamu zkonzultovat, můžeme si zavolat a společně vše probrat.

  • cena: 2000,-

Akášická energie, která se projevuje je obecně chápána jako láska, světlo, mír, moc, krása, harmonie, radost, síla, řád a rovnováha.

Akášické záznamy – lidem…

Co by lidstvo mělo změnit či pochopit ve svém vnímání v roce 2023?

Co by lidstvo mělo změnit či pochopit ve svém vnímání v roce 2023?

Před samotným zápisem: Vidím listování velkou knihou, listy běží pomalu. Vidím rok 523 př.n.l., rok 0, 1312, 1923, 2023 – list se zastaví. Cítím chvění, kmitání svého těla z leva doprava a naopak – velmi rychle. Vidím půdu rozdělenou propastí. Na jedné straně půdy je...

Jak žít dál?

Jak žít dál?

Když na poli se louka seče a kombajn po poli se v horku vleče, pak tráva ta zelená náhle pod tíhou kombajnu zhyne. Tak, jako kus člověka, kus každého z nás, kdo ochutnal strach z covid-19. Ten strach jen vyvolán byl v nás, že my lidé dojdem sami ke zkáze lidí snáz....

REFERENCE

(s ohledem na přání klienta není jméno zveřejněno)

Už dlouho něco hledám, pátrám, zjišťuji kdo jsem, odkud jsem přišel a kam směřuji. Zkoušel jsem astrologii, karty, genové klíče, léčitelství, Reiki. Chvíli to pomohlo, něco mi to dalo, ale furt tam něco chybělo. A pak najednou, po mnoha letech hledání, toužení, a prošení, se ke mně dostal odkaz na stránky www.jinadimenze.cz. Heslo Akáša.
Jako už celkem znalý toho, jak funguje Stvoření, jsem si myslel, že to je nějaký další marketingový tah nebo způsob, jak nalákat klienty.
Ale už po prvním telefonátu mně znalosti té paní Lucie celkem zasáhli, tak jsem se objednal na sezení, dal dohromady s ní otázku a když jsem pak slyšel tu odpověď, tak mi „spadla čelist“. Zásah do černého, přesně to, co jsem hledal, a přes mladý věk paní Lucie musím říct: klobouk dolů před ní a jejími schopnostmi „číst v člověku“ a vnímat vibrace a vyzařování.

Kdo to myslí se sebou vážně, chce změnit, vyléčit „duši“, silně doporučuji.

Ten, co už našel…

Alena Kolářová (ImageStory)

Má cesta začala hledáním prosazení sebe sama v životě, který mi již nebude protékat rychlostí blesku mezi prsty. Dlouho jsem hledala SNADNÉ a především RYCHLÉ řešení. Tlačila jsem na sebe tak, že jsem cestu za změnou chtěla několikrát opustit a prostě si jen na vše „ZVYKNOUT“… Ale až u Lucky se mi podařilo cestu pojmout úplně jinak. Našla jsem se, napojila se na své vnitřní já a pomalými krůčky se přibližuji ŽIVOTU, který mi DÁVÁ SMYSL a který CHCI ŽÍT. Moc děkuji Luci!

Josef Šplíchal

Masáž – to bylo to jediné, co mě napadlo před setkáním s Lucií. Ale ta změna, která přišla, tak byla velmi nečekaná. To propojení hlavy se zbytkem těla bylo téměř okamžité. Během chvilky ucítíte i malíček na noze a víte, že patří k vám. Hodina utekla během několika minut, ale pocit pomalého proplouvání časem a propojení se světem zůstal v paměti a v těle velice dlouho a hluboce dozníval.

Ilona Šplíchalová (Naslouchej svojí duši)

Mé první setkání s Luckou proběhlo v době, kdy jsme spolu s manželem dostali masáž u ní jako dárek. Slovo dalo slovo, padli jsme si do oka a za krátkou dobu jsme u ní byli znovu, abychom na sobě pocítili účinky kraniosakrální terapie, které se také věnuje. Zážitek to byl pro mě velmi nevšední a započal spolupráci s Luckou, která dnes již trvá několik let. Postupně jsem díky ní objevila i kouzlo Akášických záznamů, z nichž dokáže číst, a které jsou pro mě vždy velmi obohacující. Lucka je člověk, který vám do života vnese pořádně svěží vítr, pokud o to stojíte a ve chvílích, kdy nevíte kudy kam, vám poskytne skvělou zpětnou vazbu, čímž vám pomůže neustrnout na jednom místě. Jak já s oblibou říkám, je to taková hybná síla mnoha životů, které zrovna vyčkávají na rozcestí a neví, kam se dál vydat.

kontakt

Lucie Anabel Hemalová

Adresa: Lhotka 834, Bohuňovice, 783 14, ČR

Tel.: +420 733 585 090  |  E-mail: jina-dimenze@email.cz

Všechny Vaše maily vyřizuji nejpozději do 2 dnů. Pokud Vám zpráva nepřichází, prosím, zkontrolujte SPAM.

Děkuji za včasné rezervace a již se na Vás velmi těším!

 

Stále máte možnost pro své blízké nakoupit dárkový poukaz.